Lektoři

V taneční skupině Funky Beat působí pouze kvalifikovaní a zkušení lektoři, kteří jsou nejen výbornými tanečníky,  ale taktéž skvělými trenéry a pedagogy. Spolupracujeme pouze s lektory, kteří se orientuji v oblasti tance na profesionální úrovni a kteří o něj mají hluboký zájem . Stěžejním je pro nás taktéž jejich schopnost pracovat s dětmi a jejich láska k nim. Víme, ze všichni naši lektoři vydávají ze sebe při každé lekci maximum, neboť je pro ně primárním zájmem posouvat naše děti neustále vpřed.

Eva Kubalová
Kateřina Keshu Moka
Veronika Holišová
Svatava Kobzová
Kája Machalová
Filip Fifa Růžička
Kristýna Blahutová
Barbora Blahutová
Petr Šafránek
Marek Coufal
Eva Kubalová

Je lektorkou aerobiku a skupinových lekcí (posilovací lekce, lekce body and mind - pilates, jóga, bodybalance, stretching, atd.). Zároveň působím jako osobní trenérka.
V roce 2015 se zúčastnila české TipSport Miss aerobic, kterou nakonec vyhrála a zároveň se stala II. vicemiss a miss sympatie československé TipSport Miss aerobic.
V roce 2017 dokončila Univerzitu Palackého Olomouc, magisterský obor 1. stupeň základních škol a speciální pedagogiku. ​
Získala tyto kurzy:
- kurz ÏNSTRUTOR JÓGY u Power Yoga Academie s.r.o.​
​- kurz OSOBNÍHO TRÉNÉRA u fitness akademie Ronnie.cz
- kurz INSTRUKTOR AEROBIKU u vzdělávací agentury Argent
- workshop SEMINÁŘ AEROBIKU - Corridor
- DANCE DIPLOM u vzdělávací agentury Argent
- zdravotní kurz - ČČK - zdravotních zotavovacích akcí
- BODYSTYLING DIPLOM v centru pro vzdělávání Fitness Blue Gym Academy
- BOSU CARDIO DIPLOM u školícího centra společnosti Face Czech Academy
- BODY BALANCE DIPLOM v centru pro vzdělávání Fitness Blue Gym Academy
Kateřina Keshu Moka

Je lektorka tanečního stylu Dancehall pocházejícího z Jamajky.
Tanci se věnuje již několik let. Začínala s tanečními styly jako jsou: krump, hip hop a house. Později se začala věnovat především dancehallu. Vzdělává se na nejrůznějších tanečních workshopech a campech v ČR i v zahraničí. ( Skillz dem up, Badd Fyah intensive, Dance life expo,...)
V červnu 2017 se odletěla vzdělávat přímo na Jamajku, kde se učila a nabírala zkušenosti.
Veronika Holišová

Je tanečníkem a lektorem taneční skupiny Beat Up Ostrava.
Lektorské činnosti se věnuje již několik let a to v kategoriích děti a junioři. Každoročně se vzdělává na tanečních workshopech a kempech (SDK Europe, Art Factory camp, Dance life expo,...) u nás i v zahraničí (Japonsko). Preferuje taneční styl hip hop, ale mezi další oblíbené tanečními styly patří wack, vogue, house a dancehalle.

Svatava Kobzová

Tančí, učí a tvoří choreografie již více než patnáct let. Vyrostla na Janet Jackson a Prince v Mladé Boleslavi. Prošla všemi možnými styly tance od disca, přes modern a jazz dance, urban styles hip hopu, tance orientu, africké tance a dancehall. Nejraději ve svých choreografiích vytváří taneční fúze s respektem ke všem tanečním kulturám, které poznala. Vyzkoušela si soutěžní parket, divadelní jeviště, přehlídkové molo i televizní kameru a to nejen jako performer, ale i jako choreograf.

Snaží se být poctivým porotcem na tuzemských i mezinárodních soutěžích a je českým zástupcem pro HipHop UNITE.

Lektorské působení: Dance Station, Dance Perfect, workshopy po ČR, Belgie, Holandsko, Írán, Srbsko

Reklamní spoty: Orange (Slovensko), G.U.M.(Švédsko), Cherry Ripe (U.K.), Direct (ČR), Downy (U.K.), Budweiser (ČR), MACY`s (UK)...

Fashion shows: CzechoslovakTOPModel (2013,14,15) Gant (Mánes, 2014), Gerry Weber (2014, Nový Smíchov), JOY (2015, Žluté lázně), Piccasso hair show...

Divadelní zkušenosti: Městské divadlo Mladá Boleslav (představení Lucerna), Savage Beauty (divadlo Ponec, Jitka Veselá), Project Soul (Brno, Linda Rančáková), My Name Is ANN!project, asistent choreografa muzikálu Drákula

Stáže:  NYC (BDC, Peridance, PMT..) 2009, 2010, 2011,2012,2014, Londýn(Studio 68, Pineapple) 2013, Big Up Kemp Russia 2014, Big Up Kemp France 2013

Yoga: Teacher training 200 YTH, Boston Yoga Teachers (2013),Kula Yoga Project intensive in NYC (2014)

Kája Machalová

Sportovní gymnastice se věnuji již 17tým rokem. Přes krušné začátky plné dřiny, potu ale také slz přišly nemalé úspěchy už v žákovských kategoriích. Ve 4 třídě jsem se stala Mistryní ČR v gymnastickém víceboji a od této chvíle se velká dřina začala jakoby vracet v podobě úspěchů. Přes tituly ve víceboji jsem získala mnoho titulů Mistra ČR v soutěži družstev, kdy se v soutěži školních klubů pyšníme obhajobou po dobu 12 let. V soutěži TeamGym (kolektivní gymnastika) jsem se stala s týmem 4x mistrem Česka na Mezinárodním MČR. Od 16 ti let trénuji malé gymnastky, kde se věnuji především dětem na prvním stupni. Za největší úspěch jako trenér považuji titul MČR v soutěži družstev dětí do 8 let, kdy děvčata zvítězila v konkurenci 21 týmů. Nyní se také už skoro 2 roky věnuji suché přípravě malých hokejistů na naši nové hokejové hale Polárce.

Filip Fifa Růžička

Lektor a choreograf taneční skupiny Beat Up Ostrava a Funky Beat. Věnuje se jak choreografiím, tak i freestylu. Jeho hlavní taneční doménou je street dance (hip hop, house), ale neváhá se vzdělávat i v dalších stylech.

Svou všestranost potvrdil vítězstvím v soutěži The Dancer 2015, díky svému úspěchu se tak mohl podívat a zároveň se vzdělávat v top tanečních studiích v New Yorku.

Tento rok získal 1.místo v soutěži Choreograf roku 2017 a minulý rok získal místo druhé. S Beat Upem má na kontě nělikol titulů Mistrů ČR. Českou republiku úspěšně reprezentuje s Funky Beatem na Mistrovství Evropy i Světa Hip Hop Unite. Od tohoto roku se stal porotcem Taneční skupiny roku. Vzdělává se jak v ČR - SDK, BDS summer camp, Art Factory camp, Dance Life Expo, Choreo Connection atd., tak i v zahraničí - The Week Italy nebo již zmiňený New York.

Kristýna Blahutová

Barbora Blahutová

Působí ve skupině Funky Beat již od jejího samotného vzniku, tedy něco přes deset let. Za tuto dlouhou dobu získala základy téměř všech street stylů a stala se nedílnou součástí řady úspěšných choreografií, s nimiž reprezentovala svou skupinu na mnoha prestižních soutěžích i akcích po celé České republice. Poslední tři roky se intenzivně věnuje také trenérské a lektorské činnosti, ve které rovněž zaznamenala množství nemalých úspěchů. Nyní má na starosti veškeré začátečnické kategorie a rovněž kategorii mini. Téměř denně proto se svými svěřenci trénuje a neustále se je snaží posouvat vpřed.

Každoročně se také sama vzdělává a cestuje po nejrůznějších tanečních kempech či workshopech (například SDK Europe, Groove days, BDS camp, Skillz dem up, Badd fyah intensive,…), kde se učí jak od českých, tak zahraničních lektorů. Přestože se zde snaží rozvíjet ve všech street stylech, nejvíce ji přirostl k srdci taneční styl danehall, jehož kulturu rozšiřuje i v naší skupině.

Petr Šafránek

Je zakladatelem, tanečníkem a lektorem taneční skupiny The Floor Kids Crew. Lektorské činnosti se věnuje již 6 let a to ve všech věkových kategoriích.

Breaku se věnuje již 16 let a díky tomu nasbíral mnoho zkušeností, které chce předávat mladší generaci. Byl porotcem na soutěži Free Break v Opavě, na ostravském festivalu Beats For Love, Aerobic/street CUP, Mistrovství ČR Aerobic/street 2017 a na battlu Reborn. Účastnil se celosvětově známé soutěže Outbreak Europe 2016.
Byl hostem v pořadu Dobré ráno na ČT1, dále v nově vzniklé internetové Talk show Hazard Quinn a také účinkoval v hudebních klipech.
Jeho tanečním stylem je break dance, neboli bboying.

Marek Coufal

V taneční skupině Funky Beat působí téměř od jejího založení. Nejednou byl součástí vítězné choreografie jako tanečník, a proto může dětem předávat osobní zkušenosti přímo z parketu. Trénování se věnuje už několik let a spolupodílel se na řadě sestav vytvořených taneční skupinou Funky-Beat.

Jezdí se vzdělávat na taneční kempy kde vyučují zakladatelé stylů a jedničky ve svých "oborech" (SDK Europe, Groovedays, BDS camp). Měl tu čest učit se od lidí nejen ze Švédska, Francie, Německa ale i z USA, NYC, JAPONSKA, ANGOLY atd. Zaměřuje se na trénování kategorií mini, děti a junioři. A letos bude působit i jako tanečník v kategorii Dospělí A. Jemu nejbližší taneční styl je Krump, ale věnuje se i Hip-hopu a poppinu, samozřejmě po letech tancování mu nejsou cizí ani ostatni styly.