Lektoři

V taneční skupině Funky Beat působí pouze kvalifikovaní a zkušení lektoři, kteří jsou nejen výbornými tanečníky,  ale taktéž skvělými trenéry a pedagogy. Spolupracujeme pouze s lektory, kteří se orientuji v oblasti tance na profesionální úrovni a kteří o něj mají hluboký zájem . Stěžejním je pro nás taktéž jejich schopnost pracovat s dětmi a jejich láska k nim. Víme, že všichni naši lektoři vydávají ze sebe při každé lekci maximum, neboť je pro ně primárním zájmem posouvat naše děti neustále vpřed.

Lukáš Duďa Dudík
Filip Fifa Růžička
Maria Miteva
Viktorie Peterová
Natálie Šmídová
Vendula Bystroňová
Kristýna Blahutová
Barbora Blahutová
Marek Coufal
Tereza Ondroušková
Lukáš Duďa Dudík

Filip Fifa Růžička

Lektor a choreograf taneční skupiny Beat Up Ostrava a Funky Beat. Věnuje se jak choreografiím, tak i freestylu. Jeho hlavní taneční doménou je street dance (hip hop, house), ale neváhá se vzdělávat i v dalších stylech.

Svou všestranost potvrdil vítězstvím v soutěži The Dancer 2015, díky svému úspěchu se tak mohl podívat a zároveň se vzdělávat v top tanečních studiích v New Yorku.

Tento rok získal 1.místo v soutěži Choreograf roku 2017 a minulý rok získal místo druhé. S Beat Upem má na kontě nělikol titulů Mistrů ČR. Českou republiku úspěšně reprezentuje s Funky Beatem na Mistrovství Evropy i Světa Hip Hop Unite. Od tohoto roku se stal porotcem Taneční skupiny roku. Vzdělává se jak v ČR - SDK, BDS summer camp, Art Factory camp, Dance Life Expo, Choreo Connection atd., tak i v zahraničí - The Week Italy nebo již zmiňený New York. 

V roce 2019 vystupuje jako tanečník  se zpěvákem Jiřím Kornem!

Maria Miteva

Svojí taneční cestu začala už v roce 2004. Posledních 6 let žije v Česku a aktivně se věnuje Dancehallu a Hip Hop kultuře . Jamaiku odkud Dancehall pochází navštívila už 3 krát. Monentalně učí v Art Factory, B-Fresh , Tanečním studiu Bunny , Just-Us-Olomouc. 

Úspěchy: Vítězka battlu “ SDK Dancehall 2017” Vítězka hip hop battlu “Love Dance Slovakia” 1 místo crew vs crew “Take the lead 2018” Finalist crew vs crew“ Dance Floor Atak 2018 ” Finalistka “SDK Dancehall 2019” 1 místo “Neklidný battle” all style 2019 Mistři České Republiky “Beat street Formace 2017 , 2018”

Viktorie Peterová

Natálie Šmídová

Vendula Bystroňová

Kristýna Blahutová

Barbora Blahutová

Působí ve skupině Funky Beat již od jejího samotného vzniku, tedy něco přes deset let. Za tuto dlouhou dobu získala základy téměř všech street stylů a stala se nedílnou součástí řady úspěšných choreografií, s nimiž reprezentovala svou skupinu na mnoha prestižních soutěžích i akcích po celé České republice. Posledních pět let se intenzivně věnuje také trenérské a lektorské činnosti, ve které rovněž zaznamenala množství nemalých úspěchů.

Například:
2. místo " Taneční skupina roku " - MISTROVSTVÍ ČR 2022
1. místo " Taneční skupina roku " -  MISTROVSTVÍ ČR 2021

Nyní má na starosti začátečnické kategorie a rovněž kategorii mini B,A. Téměř denně proto se svými svěřenci trénuje a neustále se je snaží posouvat vpřed.

Každoročně se také sama vzdělává a cestuje po nejrůznějších tanečních kempech či workshopech (například SDK Europe, Groove days, BDS camp, Skillz dem up, Badd fyah intensive,…), kde se učí jak od českých, tak zahraničních lektorů. Přestože se zde snaží rozvíjet ve všech street stylech, nejvíce ji přirostl k srdci taneční styl danehall, jehož kulturu rozšiřuje i v naší skupině.

Marek Coufal

V taneční skupině Funky Beat působí téměř od jejího založení. Nejednou byl součástí vítězné choreografie jako tanečník, a proto může dětem předávat osobní zkušenosti přímo z parketu. Trénování se věnuje už několik let a spolupodílel se na řadě sestav vytvořených taneční skupinou Funky-Beat.

Jezdí se vzdělávat na taneční kempy kde vyučují zakladatelé stylů a jedničky ve svých "oborech" (SDK Europe, Groovedays, BDS camp). Zaměřuje se na trénování kategorií mini A a senior crew. Jemu nejbližší taneční styl je Krump, ale věnuje se i Hip-hopu a poppinu, samozřejmě po letech tancování mu nejsou cizí ani ostatni styly.

Tereza Ondroušková