Úspěchy - 2018
DĚTI A
JUNIOŘI A
HIP HOP UNITE CADETS
HIP HOP UNITE JUNIORS
MINI A
JUNIOŘI B
DĚTI B
SENIOR
DĚTI C
JUNIOŘI C
DĚTI A

- street show

1. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství ČR MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY
1. místo " Taneční skupina roku" - mistrovství Evropy MISTŘI EVROPY

- ABSOLUTNÍ VÍTĚZOVÉ NA MISTROVSTVÉ EVROPY V DĚTSKÉ KATEGORII

1. místo " CDO " - region
1. místo " CDO " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " CDO " - mistrovství ČR MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

Trenér: Filip Fifa Růžička

JUNIOŘI A

The Wind
- street show

1. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství ČR MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY
1. místo " Taneční skupina roku" - mistrovství Evropy MISTŘI EVROPY
- TOP 5 nejlepší choreografie na Taneční skupině roku

1. místo " CDO " - region
1. místo " CDO " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " CDO " - mistrovství ČR MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

Trenér: Filip Fifa Růžička

HIP HOP UNITE CADETS

1. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství ČR MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

5. místo EUROPEAN CHAMPIONCHIPS 2018
6. místo WORLD CHAMPIONCHIPS 2018

HIP HOP UNITE JUNIORS

1. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
2. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství ČR VÍCE -MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

8. místo EUROPEAN CHAMPIONCHIPS 2018
10. místo WORLD CHAMPIONCHIPS 2018

MINI A

Vesmírná cesta

1. místo " Mia festival " – základní kolo

1. místo " Motions&Emotion "

1. místo " Dance Evolution "

3. místo " Taneční skupina roku " – region

Trenéři: Mgr. Barbora Blahutová a Marek Coufal

JUNIOŘI B

Síla davu
- street show

3. místo " Taneční skupina roku " - region

2. místo " Mia festival " - základní kolo
3. místo " Mia festival " - republikové kolo DRUZÍVÍCEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

2. místo " Motion&Emotions "

Trenéři: Mgr. Barbora Blahutová a Marek Coufal

DĚTI B

Obyčejný den
- street show

2. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY

Top 5 " Taneční skupina roku " - mistrovství republiky

1. místo " Mia festival " – základní kolo
1. místo " Mia festiva " – republikové kolo MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY

1. místo – Motions&Emotion

Trenéři: Mgr. Barbora Blahutová a Marek Coufal

SENIOR

- street show

2. místo " Taneční skupina roku " - region
2. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy VÍCEMISTŘI MORAVY

Trenéři: Bc. Kristýna Blahutová

DĚTI C

Piráti
3. místo – Dance Evolution Přerov
3. místo – Včelínský taneční pohár
3. místo – Sokol Dance cup Ostrava

Trenéři: Mgr. Barbora Blahutová a Marek Coufal

JUNIOŘI C

Trosečníci

3. místo – Včelínský taneční pohár
3. místo – Sokol dance cup Ostrava

Trenéři: Mgr. Barbora Blahutová a Marek Coufal