Úspěchy - 2019
MINI A
DĚTI A
DĚTI B
JUNIOŘI B
HIP HOP UNITE JUNIOR
HIP HOP UNITE CADET
JUNIOŘI A
SENIOR
JUNIOŘI C
MINI A

ZDE STAVÍ FUNKY BEAT!
- street show

1. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství ČESKÉ RUPUBLIKY MISTŘI MORAVY
2. místo " EUROPEAN CHAMPIONSHIP " - mistrovství Evropy

1. místo " CDO " - region
3. místo " CDO " - mistrovství Moravy DRUZÍVÍCEMISTŘI MORAVY

2.místo " Motion Emotion "

Trenéři: Mgr. Barbora Blahutová a Marek Coufal

DĚTI A

- street show

1. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " Taneční skupina roku " - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBILY
2. místo " EUROPEAN CHAMPIONSHIP " - mistrovství Evropy

1. místo " CDO " - region
- CENA POROTY ZA CHOREOGRAFII
1. místo " CDO " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
- CENA POROTY ZA CHOREOGRAFII
2. místo " CDO " - BEAT STREET - extraliga

Trenér: NICOL MULLEROVA A KATERINA KUFACI

DĚTI B

- street show

3. místo " Taneční skupina roku " - region

3. místo " CDO " - region

1. místo " Motion Emotion "

Trenéři: Mgr. Barbora Blahutová a Marek Coufal

JUNIOŘI B

- street show

3. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy DRUZÍVÍCEMISTŘI MORAVY

2. místo " CDO " - region

1. místo " Motion Emotion "

Trenéři: Mgr. Barbora Blahutová a Marek Coufal

HIP HOP UNITE JUNIOR

1. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " Taneční skupina roku " - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MISTŘI MORAVY

7. místo EUROPEAN CHAMPIONCHIPS 2018

Trenér: Filip Fifa Růžička

HIP HOP UNITE CADET

1. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " Taneční skupina roku " - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MISTŘI MORAVY

6. místo EUROPEAN CHAMPIONCHIPS 2018

Trenér: Filip Fifa Růžička

JUNIOŘI A

- street show

1. místo " Taneční skupina roku " - region
1. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
1. místo " Taneční skupina roku " - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBILY
2. místo " EUROPEAN CHAMPIONSHIP " - mistrovství Evropy

1. místo " CDO " - region
- CENA POROTY ZA CHOREOGRAFII
1. místo " CDO " - mistrovství Moravy MISTŘI MORAVY
3. místo " CDO " - BEAT STREET - extraliga

Trenér: NICOL MULLEROVA A KATERINA KUFACI

SENIOR

street show

3. místo " Taneční skupina roku " - region
3. místo " Taneční skupina roku " - mistrovství Moravy DRUZÍVÍCEMISTŘI MORAVY

Trenéři: Bc. Kristýna Blahutová

JUNIOŘI C

3. místo
3. místo

Trenéři: Vendula Bystroňová a Viktorie Péterová